Administrator strony

Administrator strony

Ks. Mariusz Frukacz

ks.frukacz@gmail.com

Korespondent

Jowita Kostrzewska

************

Prośba

Zwracam się do Czcigodnych Księży i osób odpowiedzialnych za konkretne instytucje w naszej Archidiecezji z prośbą o przesyłanie na adres ks.frukacz@gmail.com informacji na temat wszelkich zmian, które dotyczą parafii, instytucji, a które należy umieścić na stronie internetowej naszej Archidiecezji. Strona naszej Archidiecezji wymaga zamieszczenia  wielu danych aktualnych.

Wszystkie zmiany dotyczące danych administracyjnych parafii, danych personalnych, numerów telefonów, adresów e-mail czy też stron internetowych parafii będą stopniowo zamieszczane i aktualizowane.

Również  zapraszam   do współpracy przy tworzeniu strony archidiecezjalnej. Jeśli dzieje się coś ciekawego, ważnego w parafii, dekanacie czy regionie proszę o informacje, zdjęcia, plakaty itd. przynajmniej tydzień wcześniej. Również można przesyłać relacje (najlepiej  zaraz po wydarzeniu lub na następny dzień) z wydarzeń parafialnych oraz zdjęcia, z podaniem autora tekstu i zdjęć. Relacje z wydarzeń, po opracowaniu redakcyjnym, zostaną zamieszczone na naszej stronie

Z wyrazami szacunku

Ks. Mariusz Frukacz

Administrator strony internetowej Archidiecezji Częstochowskiej