Kanonicy RM

KSIĘŻA DIECEZJALNI ODZNACZENI GODNOŚCIĄ KANONIKA I PRZYWILEJEM ROKIETY I MANTOLETU (RM)

 

  1. Ks. BACHORSKI Marcin
  2. Ks. BACHOWSKI Adam
  3. Ks. BADURA Władysław
  4. Ks. BANASIAK Grzegorz
  5. Ks. BARTOSZUK Sławomir
  6. Ks. BEDNARZ Józef
  7. Ks. BEDNARZ Piotr
  8. Ks. BERDYS Zbigniew
  9. Ks. BERNAŚ Józef
  10. Ks. BIEDROŃ Zbigniew
  11. Ks. BIGAJ Zbigniew
  12. Ks. BIJATA Tadeusz
  13. Ks. BIL Witold
  14. Ks. BINEK Jarosław
  15. Ks. BISKUP Jan
  16. Ks. BŁASIŃSKI Józef
  17. Ks. BŁASZCZYK Zygmunt
  18. Ks. BŁASZKIEWICZ Krzysztof
  19. Ks. BOJARSKI Edward
  20. Ks. BOROWIEC Jerzy
  21. Ks. BORUCKI Józef
  22. Ks. BORYCZKA Jan
  23. Ks. BOŻEK Marek
  24. Ks. CEGLAREK Roman
  25. Ks. CER Roman
  26. Ks. CHAŁUPKA Andrzej
  27. Ks. CHMIEST Jan
  28. Ks. CHWAŁ Andrzej
  29. Ks. CHYŁA Tadeusz
  30. Ks. CIASTEK Sebastian
  31. Ks. CISOWSKI Marek
  32. Ks. COMBIK Jerzy
  33. Ks. CUDAK Emil
  34. Ks. CYPARSKI Grzegorz
  35. Ks. CZARNECKI Marek
  36. Ks. CZERNECKI Marek
  37. Ks. DAŃKOWSKI Józef
  38. Ks. DUSZA Henryk
  39. Ks. DUŹNIAK Jan
  40. Ks. DYMEK Grzegorz
  41. Ks. DZIERŻANOWSKI Grzegorz
  42. Ks. FOGELMAN Adam
  43. Ks. FOLTYŃSKI Józef
  44. Ks. FRONCZAK Jan
  45. Ks. FRUKACZ Mariusz
  46. Ks. FRYDRYCH Rajmund
  47. Ks. FRYŚ Jacek
  48. Ks. FULIJANTY Jacek
  49. Ks. FUŁAWKA Antoni
  50. Ks. FURGOŁ Zygmunt
  51. Ks. GAJDA Janusz
  52. Ks. GALASIŃSKI Sławomir
  53. Ks. GAURA Wojciech
  54. Ks. GILSKI Zdzisław
  55. Ks. GINTER Jarosław
  56. Ks. GŁĘBOCKI Marek
  57. Ks. GONTEK Włodzimierz
  58. Ks. GORGOŃ Henryk
  59. Ks. GÓRA Antoni
  60. Ks. GÓRNICKI Zbigniew
  61. Ks. GRABOWSKI Jarosław
  62. Ks. GRĄBKOWSKI Jerzy
  63. Ks. GRELA Grzegorz
  64. Ks. GRUCA Andrzej
  65. Ks. GRZYB Jerzy
  66. Ks. HELUSZKA Zbigniew
  67. Ks. HERNOGA Piotr
  68. Ks. JACHNA Marek
  69. Ks. JANCZYK Czesław
  70. Ks. JEŻ Zbigniew
  71. Ks. JÓZEFCZYK Stanisław
  72. Ks. JURCZYK Zygmunt
  73. Ks. KABAŁA Czesław
  74. Ks. KACZMAREK Sławomir
  75. Ks. KACZMAREK Władysław
  76. Ks. KALETA Cezary
  77. Ks. KAŁDON Jan
  78. Ks. KANIA Alojzy
  79. Ks. KAŃKA Andrzej
  80. Ks. KLEKOWSKI Maciej
  81. Ks. KŁOS Paweł
  82. Ks. KŁYS Jerzy
  83. Ks. KNOP Tomasz
  84. Ks. KNYSAK Jerzy
  85. Ks. KOCHEL Stanisław
  86. Ks. KOŁEK Leon
  87. Ks. KOŁODZIEJCZYK Jacek
  88. Ks. KONIECZNY Stanisław
  89. Ks. KOPEĆ Mieczysław
  90. Ks. KORNACKI Andrzej
  91. Ks. KOS Józef
  92. Ks. KOSZUT Adam
  93. Ks. KOWALSKI Aleksy
  94. Ks. KOWALSKI Bogumił
  95. Ks. KOZŁOWSKI Marian Leon
  96. Ks. KOŹMIN Jan
  97. Ks. KRAKOWSKI Edward
  98. Ks. KRASKOWSKI Wojciech
  99. Ks. KRZESZOWSKI Kazimierz
  100. Ks. KUBIK Sylwester
  101. Ks. KUBISA Jan
  102. Ks. LEŚNICZEK Damian
  103. Ks. LISIECKI Jan
  104. Ks. LUBISZEWSKI Eugeniusz
  105. Ks. ŁACHUT Tadeusz
  106. Ks. ŁAKOMY Marek
  107. Ks. ŁODZIŃSKI Roman
  108. Ks. MACIASZEK Paweł
  109. Ks. MAJCHRZAK Stanisław
  110. Ks. MARCINIAK Henryk
  111. Ks. MARCINIAK Ryszard
  112. Ks. MARCZEWSKI Jan
  113. Ks. MARSZAŁEK Andrzej
  114. Ks. MARZEC Paweł
  115. Ks. MASŁOWSKI Sławomir
  116. Ks. MAZUR Józef
  117. Ks. MIELCZAREK Dariusz
  118. Ks. MIKOŁAJCZYK Tadeusz
  119. Ks. MILEWSKI Stanisław
  120. Ks. MIROWSKI Czesław
  121. Ks. MIZERA Piotr
  122. Ks. MOLENDA Andrzej
  123. Ks. MOLKA Jacek
  124. Ks. MOŃKA Krzysztof
  125. Ks. MORGA Marian
  126. Ks. MOZOL Zbigniew
  127. Ks. MUCHA Jan
  128. Ks. NEMŚ Robert
  129. Ks. NESTOROWICZ Mirosław
  130. Ks. NOWAK Tomasz
  131. Ks. NOWAKOWSKI Lucjan
  132. Ks. OLCZYK Arkadiusz
  133. Ks. OLEJNICZAK Marek
  134. Ks. OLEKSY Julian
  135. Ks. ORZECHOWSKI Mirosław
  136. Ks. ORZESZYNA Gabriel
  137. Ks. ORZESZYNA Krzysztof
  138. Ks. OSUCH Jan
  139. Ks. PACYNA Marek
  140. Ks. PAMUŁA Robert
  141. Ks. PAPIERNIK Mieczysław
  142. Ks. PARKITNY Janusz
  143. Ks. PELCZARSKI Wojciech
  144. Ks. PĘKALSKI Andrzej
  145. Ks. PIETRZYK Tadeusz
  146. Ks. PIKUŁA Norbert
  147. Ks. POLAK Henryk
  148. Ks. PTAK Marek
  149. Ks. PTASZEK Czesław
  150. Ks. RABENDA Henryk
  151. Ks. RADECKI Henryk
  152. Ks. RAK Krzysztof
  153. Ks. RAKOWIECKI Roman
  154. Ks. RAPCIA Mirosław
  155. Ks. RECZEK Jacek
  156. Ks. RĘCZAK Jerzy
  157. Ks. ROMAŃSKI Edward
  158. Ks. ROSA Marek
  159. Ks. ROZWORSKI Marek
  160. Ks. RUDNICKI Adam
  161. Ks. SAMBOR Sławomir
  162. Ks. SAS Franciszek
  163. Ks. SCHABOWICZ Tomasz
  164. Ks. SIMIŃSKI Zdzisław
  165. Ks. SIÓŁKO Mirosław
  166. Ks. SKROBOT Ireneusz
  167. Ks. SMAK Jan
  168. Ks. SMUGA Krzysztof
  169. Ks. SMUGORZEWSKI Piotr
  170. Ks. SOBUŚ Paweł
  171. Ks. SOCHAŃSKI Wiesław
  172. Ks. SOŁTYSIAK Adam
  173. Ks. STACHERCZAK Idzi
  174. Ks. STYCZYŃSKI Stanisław
  175. Ks. SUCHOS Henryk
  176. Ks. SZAFRANIEC Stanisław
  177. Ks. SZELIGA Lucjan
  178. Ks. SZUMILAS Marek
  179. Ks. SZYDŁO Henryk
  180. Ks. ŚCIEBURA Tadeusz
  181. Ks. ŚWIĘCH Marcin
  182. Ks. TODOS Zygmunt
  183. Ks. TRONINA Sylwester
  184. Ks. TRZEBSKI Ireneusz
  185. Ks. TURCZYN Tomasz
  186. Ks. TYBURSKI Stanisław
  187. Ks. UMAŃSKI Ryszard
  188. Ks. WACH Mieczysław
  189. Ks. WACHOWSKI Jerzy
  190. Ks. WACHOWSKI Józef
  191. Ks. WACHUŁKA Antoni
  192. Ks. WALCZAK Władysław
  193. Ks. WALCZYK Mariusz
  194. Ks. WALTEROWICZ Piotr
  195. Ks. WIELGOS Janusz
  196. Ks. WITECKI Zbigniew
  197. Ks. WITKOWSKI Janusz
  198. Ks. WŁOCH Marek
  199. Ks. WOCH Jarosław
  200. Ks. WOJTASIK Marian
  201. Ks. WOJTYLA Janusz
  202. Ks. WOLNICKI Paweł
  203. Ks. WOSZCZYK Eugeniusz
  204. Ks. WOSZCZYK Maciej
  205. Ks. WÓDKA Wojciech
  206. Ks. WÓJCIK Mirosław
  207. Ks. WRONA Tomasz
  208. Ks. WRÓBLEWSKI Stanisław
  209. Ks. WYRWICH Piotr
  210. Ks. ZABORSKI Piotr
  211. Ks. ZABRANIAK Sławomir
  212. Ks. ZAJĄC Dariusz
  213. Ks. ZAJĄC Jarosław
  214. Ks. ZALEWSKI Kazimierz
  215. Ks. ZASĘPA Tadeusz
  216. Ks. ZATOŃ Alojzy
  217. Ks. ZAWIERUCHA Tadeusz
  218. Ks. ZAWISZA Rafał
  219. Ks. ZBIREK Stanisław
  220. Ks. ZIELIŃSKI Jacek
  221. Ks. ZYZIK Adam

 

KSIĘŻA ZAKONNI ODZNACZENI GODNOŚCIĄ KANONIKA I PRZYWILEJEM ROKIETY I MANTOLETU (RM)

  1. LUTYŃSKI Przemysław ISCH
  2. SZYMAŃSKI Henryk ISCH

 

KSIĘŻA ODZNACZENI POZA ARCHIDIECEZJĄ CZĘSTOCHOWSKĄ

  1. Ks. JAMROZIK Krzysztof, kanonik honorowy Kapituły Katedralnej Ordynariatu Polowego
  2. Ks. KOWALSKI Jan, kanonik honorowy Kapituły Archikatedralnej Wrocławskiej
  3. Ks. PAWELAK Zenon, kanonik gremialny Kapituły przy Bazylice Mniejszej p.w. Świętej Elżbiety we Wrocławiu
  4. Ks. ZASĘPA Tadeusz, kanonik honorowy Kapituły Metropolitalnej Lubelskiej